SceneRecord

Ücretsiz araç uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44.6 MB
  • Version 17.5
  • Dil İngilizce
  • Firma YONG ZHANG
Ses değiştirici özelliği ve MP3 formatlı kayıt desteği ile kullanıcılarına sunulan SceneRecord uygulaması oldukça eğlencelidir.

Kullanımı oldukça kolay olan SceneRecord uygulamasında ses kayıt sırasında resim çekebilirsiniz. Toplantılarda veya derslerde kullanabileceğiniz en iyi kayıt aracı olarak tercih edebileceğiniz bu uygulamada MP3 formatlı kayıtlar yapabilir, tam çapraz platform paylaşımı elde edebilirsiniz.

Sevdiğiniz müzikleri dilediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz bu uygulamada seslerin bazı kısımlarını kesebilir veya ekleme yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı da hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebileceğiniz bu uygulamada metinler ve el yazısı ile çekilen notlar da yer almaktadır.

Veri depolama teknolojisi ile verilerinizin güvenli bir şekilde korunmasını sağlayan SceneRecord uygulamasında müzik kaydınızın ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Otomatik arama özelliği ses kayıtlarınızı kolayca arayabileceğiniz bu uygulamada ses hızını ve sahasını da değiştirebilirsiniz. Miksaj seslerini de destekleyen SceneRecord uygulaması arka planda veya kayıt ekranında seslerinizi oynatmanızı sağlamaktadır. Diğer ses formatlarını da destekleyen bu uygulamada ses dosyalarınızı e-posta aracılığıyla da paylaşabilirsiniz. Hem sıkıştırılmış hem de sıkıştırılmamış formatları da destekleyen SceneRecord uygulaması arka plan müzik seslerinin ses seviyesini ayarlamanızı da sağlar. Oldukça kullanışlı olan SceneRecord uygulamasını sizde ücretsiz olarak cihazınıza yükleyerek, ses değiştirici özelliklerinin komik ve eğlenceli yanlarının tadını çıkarabilirsiniz!

Daha Fazla Göster
SceneRecord indir